СТОП "РЕДАН"

В Україні виявлено активність молодіжного руху, який набирає популярності. «Редан» - це напрямок молодіжної субкультури, має витоки з країни агресора, метою якої є використання дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні.

З метою попередження та застереження дітей та учнівської молоді  та недопущення участі в молодіжній агресивній субкультурі «ПВК «Редан» практичним психологом та вчителем правознавства  нашого закладу освіти було проведено профілактичні бесіди «Молодіжні субкультури та кумири, їх вплив на свідомість підлітків», «Масові бійки та хуліганство -  правопорушення: суб’єкти, наслідки та покарання», а також різні тренінгові вправи.

В ході тренінгових вправ, учнів отримали відомості спрямовані на вміння ідентифікувати членів  цього руху. Психолог Н.С. Копич пояснила учням правила поведінки, щоб уберегти себе від невиправданих вчинків.

Під час бесіди превентивного характеру учні дізналися, які наслідки та покарання можуть бути за дані правопорушення. Також вчитель  правознавства В. Ф. Юраш пояснив учням про поширення руху «Редан» через соцмережі.